BELLEZA GABINETY MEDYCZNE

Nazywam się Magdalena Jabłońska, jestem zabiegowcem oraz szkoleniowcem z zakresu medycyny estetycznej jak i również makijażu permanentnego.

Kosmetologia oraz medycyna estetyczna interesowały mnie od zawsze. Swoją przygodę z tymi zagadnieniami rozpoczęłam 15 lat temu od stylizacji paznokci. Kilka lat temu postanowiłam poszerzyć swoje umiejętności o zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i makijażu permanentnego. Szkoliłam się między innymi u Pauliny Osinkowskiej, Kingi Walickiej i Anny Mazur. Swoje doświadczenie zdobywałam przez wiele lat.

Specjalizuję się w zabiegach z użyciem kwasu hialuronowego, nici pdo, lipolizy, plazmy iq, oraz makijażu permanentnym brwi i ust. Obecnie jestem szkoleniowcem medycyny estetycznej oraz uczę również w placówkach TEB. Posiadam wykształcenie medyczne, ukończyłam PIELĘGNIARSTWO w Państwowej Wyższej Szkole PWSZ. Prywatnie jestem szczęśliwą mamą i żoną oraz pasjonatką dalekich podróży i miłośniczką treningu siłowego, jak i biegania.

Stworzyłam swoje miejsce na ziemi, w którym każdy, niezależnie od wieku i wyglądu będzie czuł się wspaniale. Belleza to zespół kobiet, które podczas zabiegów kompleksowo, z ogromną empatią zajmują się wszystkimi naszymi klientkami i klientami. Do każdego podchodzimy indywidualnie – przede wszystkim słuchamy, identyfikujemy problemy, a następnie dobieramy najlepsze metody na ich wyeliminowanie. Każda z nas jest miłośniczką zdrowego stylu życia, doskonale wie, że piękna, zadbana skóra i szczupła sylwetka to oznaka zdrowia i dobrego samopoczucia. Wszystko co robimy, robimy z myślą o Was. Poznaj bliżej zespół Belleza.

Nazywam się Monika Nowak, specjalizuję się w programach wyszczuplających i modelujących sylwetkę w połączeniu ze zdrowym żywieniem. Uważam, że zdrowy i aktywny styl życia to jeden z filarów, niezbędny do utrzymania organizmu w dobrej kondycji. Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę z zakresu zabiegów ujędrniających ciało, redukcji cellulitu i nadmiernej tkanki tłuszczowej. Systematycznie zdobywam wiedzę o żywności i żywieniu, opartą na aktualnych i sprawdzonych wynikach badań naukowych. Zdobyta wiedza i umiejętności potwierdzone specjalistycznymi szkoleniami pozwalają mi efektywnie pomagać osobom zmagającym się z problemami nadmiernej tuszy, cellulitu czy też wiotkości skóry. Indywidualnie z ogromną wrażliwością i zrozumieniem podchodzę do każdej Klientki, by skutecznie pomóc w uzyskaniu najlepszych efektów. Praca z ludźmi daje mi dużo satysfakcji, a najlepszą satysfakcją jest Wasze zdrowie i uśmiech.